Blog

Team

to my

Jesteśmy grupą ludzi dla których tworzenie webinto to nie tylko praca, ale także pasja. Każdego dnia uczymy się i zmieniamy, by rozwijać naszą i Twoją firmę. Godziny wspólnych projektów, pokonane przeszkody i rozwiązane zagadnienia sprawiły, iż Nasz zespół jest silny i zgrany. Żadne przedsięwzięcie nie jest nam straszne, mierzymy się z nimi z entuzjazmem i zaangażowaniem.

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego zespołu odezwij się na: [email protected]

Jarek Szarski

Ogarnięty głęboką pasją poznawania świata smakuje, podróżuje, słucha i czyta, ceniąc różnorodność doświadczenia i nieustający rozwój. Lubi noc, w której odnajduje źródło inspirującej i kreatywnej energii.

Tomek Mikulski

Jako zapalony żeglarz ciągle odczuwa głód nowych wrażeń, które karmi podróżami i przygodami bo bezczynność paraliżuje go nudą. W życiu zawodowym z uporem realizuje co rusz to nowe cele. Cechuje go systematyczność i trzeźwe spojrzenie w przyszłość. W branży najlepiej odnajduje się w technologii business intelligence, nieoceniony fachowiec w dziedzinie baz danych.

Dominik Wilga

Dominik Wilga

Back-end Developer i współzałożyciel firmy webinto. Interesuje się nowoczesnymi technologiami, a szczególnie automatyką i sztuczną inteligencją. Wolny czas poświęca na rozwijanie swoich umiejętności programistycznych, snowboard i podróże.

Damian PLewa

Damian Plewa

Geek i gadżeciaż, pasjonat muzyki – w szczególności EDM – oraz sportów elektronicznych. Swój wolny czas poświęca na polepszaniu umiejętności oraz poszerzaniu wiedzy.

Bartek Rajchert

Nie lubi kiczu, ceni ład i porządek. Młody UX Designer tworzy intuicyjne interfejsy, aby nie było trzeba ich tłumaczyć jak słabe żarty. Interesuje się muzyką, modą i podróżami.