Blog

Team

To my

Jesteśmy grupą ludzi dla których tworzenie webinto to nie tylko praca, ale także pasja. Każdego dnia uczymy się i zmieniamy, by rozwijać naszą i Twoją firmę. Godziny wspólnych projektów, pokonane przeszkody i rozwiązane zagadnienia sprawiły, iż Nasz zespół jest silny i zgrany. Żadne przedsięwzięcie nie jest nam straszne, mierzymy się z nimi z entuzjazmem i zaangażowaniem.

Jeśli chciałbyś stać się częścią naszego zespołu odezwij się na: [email protected]

Jarek Szarski

Ogarnięty głęboką pasją poznawania świata smakuje, podróżuje, słucha i czyta, ceniąc różnorodność doświadczenia i nieustający rozwój. Lubi noc, w której odnajduje źródło inspirującej i kreatywnej energii.

Dominik Wilga

Dominik Wilga

Back-end Developer i współzałożyciel firmy webinto. Interesuje się nowoczesnymi technologiami, a szczególnie automatyką i sztuczną inteligencją. Wolny czas poświęca na rozwijanie swoich umiejętności programistycznych, snowboard i podróże.

Damian PLewa

Damian Plewa

Geek i gadżeciaż, pasjonat muzyki – w szczególności EDM – oraz sportów elektronicznych. Swój wolny czas poświęca na polepszaniu umiejętności oraz poszerzaniu wiedzy.

Aneta Zygmuntowicz

Aneta Zygmuntowicz

Project Manager z manią planowania i zamiłowaniem do e-marketingu. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie komunikacji w zespole. Prywatnie wielbicielka zwierząt i podróży.