Rynek Bukmacherski

Strony internetowe

Klient

Strona Rynek Bukmacherski oferuje najświeższe informacje ze świata zakładów bukmacherskich. Co możesz znaleźć na portalu? Analizy, porady ekspertów, najnowsze wydarzenia i różnorodne artykuły, które poszerzą Twoją wiedzę i pomogą w podejmowaniu najlepszych decyzji.

Cel

Stworzenie strony, z której użytkownik może skorzystać w sposób szybki i bezpieczny. Ważnym aspektem było zbudowanie portalu w taki sposób, aby użytkownikowi dostarczyć jak najwięcej informacji, przy jak najmniejszym nakładzie czasu i pracy z jego strony.

Rozwiązanie

W celu osiągnięcia maksymalnie przejrzystej witryny wykorzystaliśmy, zgodny z obecnymi trendami na rynku IT, podział kafelkowy strony. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie odfiltrowanie przez użytkownika informacji dla niego niepotrzebnych od tych, którymi jest najbardziej zainteresowany. Strona została zbudowana na silniku CMS WordPress i zoptymalizowana pod względem wydajnościowym, tak aby zarządzanie nią było szybkie, proste i bezpiecznie. Jeśli chodzi o część wizualną strony to postawiliśmy na połączenie dwóch kontrastujących kolorów – zdecydowanego różu i subtelnego błękitu. Projekt jest w pełni responsywny i zgodny z najnowszymi technikami i standardami projektowania.

Zapraszamy na stronę naszej realizacji!

rynekbukmacherski.pl