Project4Data

Strony internetowe

Klient

Project4Data to inicjatywa kilku osób, które w pracy łączą przyjemne z pożytecznym,
a pragmatyczne i racjonalne podejście z innowacyjnością i kreatywnością.
Doświadczenie zdobywali w działach sprzedaży i marketingu w firmach z różnych branż. Dzięki temu łączą kompetencje analityczne z marketingowymi i sprzedażowymi. To, co ich wyróżnia to praktyczne podejście do rekomendowanych i proponowanych rozwiązań.

Cel

Stworzenie czytelnej i profesjonalnej strony internetowej firmy w oparciu o aktualne trendy i technologie. Klientowi zależało na stronie przejrzystej, prostej, opartej o nasycone kolory.

 

Rozwiązanie

Postawiliśmy na proste kształty i efekty wizualne. Głównym aspektem, który wyróżnia stronę, jest mnogość kolorów. Punktem wyjścia dla całego projektu było wielokolorowe logo firmy. Główne odcienie –  jasny niebieski i seledyn współgrają ze sobą, w połączeniu z kolorem białym tworzą pozytywną, przejrzystą koncepcję. Aby nadać stronie nowoczesności i płynności wykorzystane zostały animacje JavaScript, oparte o bibliotekę JQuery.

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/home/webinto.pl/public_html/wp-content/themes/webinto/portfolio_single.php</b> on line <b>86</b><br />

Zapraszamy na stronę naszej realizacji!

www.project4data.pl